Pushkin APARTMENTS

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Husova 14, Praha 11000

V památné budově Apartmánů Pushkin, jejíž historie sahá až do roku 1359 a která je umístěna jen pár kroků od Staroměstského náměstí, máte na výběr ze 14 originálně vybavených jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových a šestilůžkových apartmánů, které plně uspokojí i ta nejnáročnější požadavky všech svých hostů.

Otevírací doba recepce 10-22h

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Pushkin APARTMENTS On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apt. č.11
Apt. č.7
Apt. č. 19
Apt. č.6
Apt. č.14
Apt. č.4
Apt. č.2
Apt. č.16
Apt. č.3
Apt. č.5
Apt. č.9
Apt. č.15
Apt. č.12
Apt. č.10
Apt. č. 1
Apt. č.17
Apt. č.18
Apt. č.8

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Pushkin APARTMENTS Pokoje

V každém apartmánu Apartmánů Pushkin se nachází vlastní sociální zařízení, lednice, kuchyň, televizor a trezor. Všechny apartmány jsou s manželskou postelí.
Mezi služby, které apartmány poskytují, patří letištní transfery, okružní jízdy po pražských památkách s průvodci, vyhlídkové plavby, jednodenní výlety do okolních měst, vstupenky všeho druhu a pronájem osobního automobilu.

Pushkin APARTMENTS Gastronomie

Přímo v historické budově Apartmánů Pushkin naleznete velice příjemnou restauraci s širokou nabídkou českých i mezinárodních pokrmů. Čas s přáteli pak můžete strávit v Café - baru Puškin či ve vinárně Puškin situované v gotických sklepech pod apartmány.

Pushkin APARTMENTS Recepce

Otevírací doba recepce 10-22h


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Pushkin APARTMENTS Dostupnost

v okolí Apartments Pushkin na vás čekají jedinečné zážitky historické Prahy. Atmosferické gotické uličky, černěné kamenné fasády, oblouky a kostely, nově renovované barokní a renesanční budovy.

Pushkin APARTMENTS Okolí

V okolí Apartmánů Pushkin naleznete ty největší pražské pamětihodnosti, jakými jsou Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní muzeum, Národní divadlo a Karlův most. Na druhém břehu Vltavy pak můžete navštívit Pražský hrad, slavnou Nerudovu ulici, Chrám sv. Mikuláše a spoustu kouzelných uliček s kavárnami a restauracemi.

Pushkin APARTMENTS Další informace

Upozornění : Výtah se nachází v prvním patře budovy. Slouží pro jednu osobu a jedno zavazadlo. Přesto jsme rádi, že po dlouhých komlikacích nám ho povolili, neboť se nacházíme v historickém centru.

Pushkin APARTMENTS

Husova 14, Praha
Zobrazit celou mapu